canada goose outlet parajumpers moncler jakke canada goose jakke canada goose jakke woolrich jakke canada goose jakke dame parajumpers jakke moncler mujer barbour mujer belstaff roadmaster canada goose madrid barbour outlet timberland madrid botas ugg canada goose outlet moncler hombre moncler rebajas

Bismillahirrahmanirrahiym - (Zuhurat-ı Vakf-ı Güneş)

 

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

 

Hazret-i Pirimiz Şeyh Abdülkadir Geylani kuddise sırruhu efendimiz buyuruyor ki; Kim bu BESMELE-İ ŞERİFİ, seher vaktinde okursa, ölmeden evvel acayip garayiplere erer. Kamil bir insan olur. Kurbiyyeti ilahiye bulur, kalp gözü açılır. Ölmez bir hayata erer, kalbi nurlanır. Seher vakti sabaha karşı, veyahut sabah namazından sonra 786 adet BESMELE-İ ŞERİFİ ve 133 SALAVAT-I ŞERİFE okur. Sonra da bu duayı okur. Bu duayı bilmeyenler 800 BESMELE okur. Sonra SALAVAT-I ŞERİFE okur, dilediği gibi duasını yapar. Duası ise şudur:

Bismillahirrahmanirrahiym Allahümme inni es’elüke bi hakkı.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi hürmeti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi fadli.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi azameti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi celali.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi cemali.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi kemali.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi heybeti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi menzileti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi meleküti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi ceberruti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi kibriyai.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi senai.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi behai.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi kerameti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi sultani.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi beraketi.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi izzeti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi kuvveti.

Bismillahirrahmanirrahiym ve bi kudreti.

 

Bismillahirrahmanirrahiym irfakadri veşrahsadri ve yessir emri verzukni min haysu le yahtesip bi fadlike ve keremike yamen hüve K.H.Y. ayın sat ha mim ayın sin kaf ve es’elüke bi celali izzeti ve celalil heybeti ve ceberütil azameti en tecalenimin ibadi kessalihin elleziyne lekavfun aleyhim velahum yahzenune birahmetike ya erhamerrahimin ve en tusalliye ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin vefalli keza vekeza.

Sonra da 100 defa FATİHA-I ŞERİFE, 100 defa İHLAS(Gul huvallahu ahad) BESMELE ile beraber okunmalıdır. Her kim BES-MELE-İ ŞERİFİN manasını düşünerek, bu duaya devam ederse, dünya ve ahiret nimetlerine nail olur, hem de mevlasına kavuşur.

<<< Önceki Kayıt - Sonraki Kayıt >>>