Mukaddime - (Zuhurâtı Izhârı'l-Vakf-ı Güneş 1.cilt)

بِسْـــــمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ

اَلْحَمْدُ ِللّٰهِ رَبِّ الْعَالَم۪ينَ وَالصَّلٰوةُ وَالسَّلَامُ عَلٰى اَشْرَفِ الْخَلْقِ وَاَكْمَلِ الْخَلْقِ وَاَحْسَنِ الْخَلْقِ سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ نِ الْمُخْـتَارِ وَعَلٰى اٰلِه۪ وَاَصْحَابِه۪ وَخُلَفٰٓائِهِ الرَّاشِد۪ينَ رِضْوَانُ اللّٰهِ تَعَالٰى عَلَيْهِمْ اَجْمَع۪ينْ *

 

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdulillâhi Rabbil Âlemîyn, vessalâtu vesselâmu alâ eşrafilhalgi ve ekmelilhalgi ve ahsenilhalgi seyyidinâ Muhammedenil muhtâri ve alâ âlihî ve eshâbihi ve hulefâihirrâşidîne rıdvânullâhi teâlâ aleyhim ecmaîn.

Ya Rabb-el alemin; dertlilerimize deva ver, hastalarımıza şifa ver, borçlularımızın borçlarını eda etmek nasip eyle. Ümmet-i Muhammed’i iki cihanda aziz eyle. Yâ Rabbî, Din-i İslam’a nusrat ver, ehl-i imana kuvvet ver, Ümmet-i Muhammed’e selamet ver. Yâ Rabbî, İslam ordularını gâlip ve muzaffer eyle. Yâ Rabbî, din düşmanlarını Kahhar isminle helak-i hezm eyle. Allahümme ensur men nasareddin, vahzül men hazelel müslimin, vensur asakir-el muvahhidin. Allahümme kahhir â-dâ ena ve âdâeddin, bi hürmeti habibike Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem. Amin. Ya Muin, veselamun alel murselin. Yâ Rabbî, analarımızı, babalarımızı ve cümle Ümmet-i Muhammed’i aff-ı mağfiret eyle. Yâ Rabbî, cennet ve cemalini cümlemize ikram eyle. Yâ Rabbî, bizleri rızalı zikrinden, fikrinden ayırma. Yâ Rabbî, bizleri kelime-i tevhidin nuru ile nurlandırıp, kalplerimizi münevver eyle. Yâ Rabbî, bizleri iki cihanda aziz ve muhterem eyle. Yâ Rabbî, cümleten murad-ı maksutlarımıza hayırlı ve rızalı olarak nail eyle. Amin. Ya muin vesalamun alel murseline vel hamdülüllahi Rabb-il alemine bi hürmeti-l-fatiha.

<<< Önceki Kayıt - Sonraki Kayıt >>>